Masaż KOBIDO

W dniach 9-10 września 2023 r. studentki kosmetologii i fizjoterapii uczestniczyli w darmowym kursie MASAŻ KOBIDO. Masaż ten jest manualnym, bardzo intensywnym zabiegiem, który działa na głębokie struktury skóry. Wywodzi się on z tradycji medycyny chińskiej. Podobnie jak tradycyjny masaż wykonuje się go na powierzchni twarzy. Jest on jednak dużo głębszy, w związku z czym możemy też skórę intensywnie odżywić. Zwany jest też niechirurgicznym liftingiem twarzy. Szkolenie realizowane było w projekcie „WARMIA MOŻLIWOŚCI”  współfinansowanym w funduszy UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content