Promocje

Absolwenci i studenci OSW, WSIiE TWP, WSIiZ

DLA ABSOLWENTÓW i STUDENTÓW OSW, WSIiE TWP i OWSIiZ

3 x 0 zł + 500 zł!!! – 0 zł opłaty administracyjnej, 0 zł opłaty rekrutacyjnej, 0 zł za legitymację studencką oraz 500 zł zniżki za pierwszy rok studiów dla osób chcących kontynuować naukę w OSW

Kliknij tutaj

DLA ABSOLWENTÓW i STUDENTÓW NA STUDIA PODYPLOMOWE

15% zniżki na czesne za studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem i higieną pracy lub 10% zniżki na czesne na wszystkie pozostałe kierunki studiów podyplomowych

Kliknij tutaj

STUDIUJĘ ZE ZNAJOMYM

10% zniżki w opłatach dla studenta za rok nauki pod warunkiem przyprowadzenia 1 znajomej osoby; 15% zniżki w opłatach za rok nauki pod warunkiem przyprowadzenia 2 znajomych osób; 20% zniżki w opłatach za rok nauki za 3 przyprowadzone osoby!

Kliknij tutaj

Dla rekrutujących się do OSW pierwszy raz!

STUDIA RODZINNE!

Jeżeli na uczelni studiują osoby spokrewnione: rodzeństwo, małżeństwo, rodzice, dzieci, to każdej z tych osób na czas równoległych studiów kwotę opłaty rocznej obniża się o 5%

Kliknij tutaj

PRACUJĄCA MAMA

Wychowujesz, pracujesz i chcesz podjąć po raz pierwszy studia w OSW? Zrekrutuj się – dostaniesz jednorazową zniżkę w czesnym w kwocie 500 zł!

Kliknij tutaj

SPORTOWE OSW

Uprawiasz czynnie sport (dowolne dyscypliny sportowe) i posiadasz z tego tytułu udokumentowane osiągnięcia? Zapisz się do OSW!– otrzymasz jednorazową zniżkę w czesnym w kwocie 500 zł!

Kliknij tutaj

Dla służb mundurowych

DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH ZNIŻKA NA STUDIA PODYPLOMOWE

15% zniżki na czesne za studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem i higieną pracy lub 10% zniżki na czesne na wszystkie pozostałe kierunki studiów podyplomowych.

Kliknij tutaj

DLA WYBRANYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH ZNIŻKA NA STUDIA INŻYNIERSKIE, STUDIA PIERWSZEGO I DRUGIEGO STOPNIA, JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE

100% zniżki w opłacie administracyjnej, 10 % zniżki czesnego przy grupie od 3 do 5 kandydatów; 15 % zniżki czesnego przy grupie od 6 do 10 kandydatów!

Kliknij tutaj

STYPENDIUM MON DLA STUDENTÓW ZAINTERESOWANYCH POWOŁANIEM DO ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

50 % kwoty uposażenia zasadniczego żołnierza

Kliknij tutaj

Dla studentów OSW!

AKTYWNY STUDENT Olsztyńskiej Szkoły Wyższej

10% mniejsze czesne dla aktywnie działających studentów w zakresie promocji uczelni (np.: udział w targach edukacyjnych, pokazy i prezentacje itp.); 10% mniejsze czesne dla aktywnie działających studentów w pracy Samorządu Studenckiego!

Kliknij tutaj

Studiowanie nie musi być drogi!

Sprawdź, gdzie możesz zaoszczędzić, a gdzie uzyskać wsparcie!

Kliknij tutaj

Zarządzenie rektora dotyczące promocji!

Telefon rekrutacyjny

tel. +48 663 737 857
tel. +48 534 510 115
email: [email protected]

Odbieramy w godzinach pracy uczelni. Oddzwaniamy najszybciej, jak się da! 🙂

For Foreigners/in English

mailto:[email protected]

Harmonogram rekrutacji

1 czerwca – początek rekrutacji na semestr zimowy

30 września – koniec rekrutacji na semestr zimowy

1 października – początek zajęć

Rekrutacja w soboty

Dokumenty rekrutacyjne możesz także
złożyć w soboty, w godzinach 10.00-14.00:

LIPIEC:  29

SIERPIEŃ: 5, 12, 19, 26

WRZESIEŃ: 2, 9, 16, 23, 30

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content