Biblioteka

Previous slide
Next slide

Katalog

Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych i Technicznych oraz Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Katalog

Wydział Nauk o Zdrowiu

Kontakt

Dni i godziny pracy, telefony i adresy.

O bibliotece

O bibliotece

Kliknij tutaj

Regulamin

Regulamin

Kliknij tutaj

Katalogi i kartoteki

Katalogi i kartoteki

Kliknij tutaj

Zajęcia dla studentów

Zajęcia dla studentów

Kliknij tutaj

Czasopisma i (e)Czasopisma

Czasopisma i (e)Czasopisma

Kliknij tutaj

Academica

Academica

Kliknij tutaj

Inne biblioteki cyfrowe

Inne biblioteki cyfrowe

Kliknij tutaj
 

KORZYSTANIE Z CZYTELNI

Przypominamy, że w czytelni można skorzystać z książek i prenumerowanych czasopism naukowych i fachowych dla Waszych kierunków, mamy też stanowiska komputerowe z dostępem do pełnotekstowych baz międzynarodowych czasopism naukowych WBN oraz cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej ACADEMICA .

Czytelnia Biblioteki Wydziału Nauk Humanistyczno-Społecznych i Technicznych (ul. Jagiellońska 59, pok. 5) jest czynna w godzinach:
wtorek – piątek: 9.00-15.00
sobota: 8.00-12.00

Czytelnia Biblioteki Wydziału Nauk o Zdrowiu (ul. Bydgoska 33)  pracuje w godzinach:
środa – piątek 9.00-15.00
sobota 8.00-15.00
niedziela 8.00-12.00

ZAMAWIANIE KSIĄŻEK

  • Prosimy o korzystanie z katalogów on-line. Katalogi bibliotek WNH-SiT i WZ Kętrzyn oraz katalog WNoZ dostępne są ze strony uczelni (zakładka – biblioteka, zakładka – katalogi i kartoteki).
  • Zamówienia konkretnych książek (autor, tytuł – WNH-SiT i WZ Kętrzyn; dodatkowo sygnatura i numer inwentarzowy – WNoZ) można wcześniej przysłać na e-mail [email protected]KSIĄŻKI BĘDĄ NA WAS CZEKAŁY!
  • W razie problemów prosimy kontaktować się z bibliotekarzami.

ZWROTY KSIĄŻEK

Przypominamy o konieczności oddawania książek, szczególnie gdy upłynął termin zwrotu. Użytkownicy przetrzymujący książki tracą prawo do zamawiania i wypożyczania kolejnych materiałów do chwili zwrócenia zaległości i dokonania opłaty za materiały niezwrócone w terminie. Wysokość opłaty jest wyliczana automatycznie przez system biblioteczny i za przetrzymanie 1 książki wynosi 0,10 zł na dobę.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content