PROJEKTY

Aktualności

Oferta dla studentów OSW 2023

Rozeznanie rynku nr 3/2022 z dnia 3.11.2022 r.

Zapraszamy do złożenia oferty cenowej na utworzenie nowej strony www. Olsztyńskiej Szkoły Wyższej wraz instalacją na hostingu wskazanym przez zamawiającego w ramach realizowanego projektu pn. „Dostępna Olsztyńska Szkoła Wyższa”

Szczegóły:Rozeznanie rynku 3-2022

Rozeznanie rynku 2/2021

W związku z realizacją projektu „Dostępna Olsztyńska Szkoła Wyższa” (nr POWR.03.05.00-00-A103/19) współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, zwracamy się do Państwa z prośbą o złożenie oferty na realizację cyklu szkoleń dla pracowników Olsztyńskiej Szkoły Wyższej.

TEMAT: Realizacja cyklu szkoleń podnoszących poziom wiedzy z obszarów specjalistycznych w zakresie wsparcia studentów z niepełnosprawnościami.

SZCZEGÓŁY : Rozeznanie Rynku szkolenia 2 2021

Rozeznanie rynku 2/2021 (rozstrzygnięcie)

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w odpowiedzi na Rozeznanie rynku nr 2/2021 do biura projektów OSW wpłynęły 2 oferty. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Akademia Rozwoju Osobistego KOMPAS Małgorzata Dudek, Różnowo 59P, 11-001 Dywity.

 Rozeznani rynku 1/2021

W związku z realizacją projektu „Dostępna Olsztyńska Szkoła Wyższa”
(nr POWR.03.05.00-00-A103/19) współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, zwracamy się do Państwa z prośbą o złożenie oferty na realizację filmu prezentującego ofertę edukacyjną Uczelni, dostosowanego do potrzeb osób
z niepełnosprawnościami. Więcej: Rozeznanie Rynku film promocyjny 1

 Rozeznani rynku 1/2021 (rozstrzygnięcie)

W związku z realizacją projektu „Dostępna Olsztyńska Szkoła Wyższa”
(nr POWR.03.05.00-00-A103/19) współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, zwracamy się do Państwa z prośbą o złożenie oferty na realizację cyklu szkoleń dla pracowników Olsztyńskiej Szkoły Wyższej.

W odpowiedzi na rozeznanie rynku nr 1/2021 do biura projektów OSW wpłynęły 2 oferty.

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma AURIS MEDIA GROUP Michał Bartoszewicz, ul. Sielska 17, 10-801 Olsztyn.

Biuro projektów

Anna Cupiał
Paulina Kędzierska

 

Kontakt

10-283 Olsztyn, ul. Jagiellońska 59, p. 213

e-mail: [email protected]
tel. +48 534 764 928

GODZINY OTWARCIA:

  • poniedziałek: nieczynne
  • wtorek-piątek: 08:00-14:00

W razie nieobecności dokumenty prosimy zostawiać w Biurze Rektora lub Dziekanacie.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content