Nauczyciel języka angielskiego

Widzisz siebie w roli cool-belfa z pasją? Mówisz świetnie po angielski i lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy.
Jesteśmy miejscem, które powstało z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą.
Pracujemy autorską metodą, pełną ruchu, rytmu i muzyki. Angażujemy wyobraźnię, pamięć i zmysły uczniów, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny oraz zgodny z indywidualnym rozwojem każdego
dziecka.
Wiemy jak wymagająca potrafi być praca nauczyciela, dlatego wkładamy mnóstwo serca w to, aby nasi lektorzy otrzymywali odpowiednie wsparcie, szkolenia oraz stałą opiekę metodyczną. Zapoznaj się z naszą OFERTĄ i dołącz do naszego zespołu!
Mamy 30-letnie doświadczenie na rynku edukacyjnym. Obecnie prowadzimy ponad 850 placówek w całej Polsce, w których uczymy 50 000 uczniów. Współpracuje z nami ponad 1000 nauczycieli. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na rok szkolny 2023/24 do naszych placówek w Olsztynie i Olsztynku.
Zapewniamy:

dobre stawki: od 45 zł/h netto (na rękę) oraz umowa zlecenie, umowa o pracę, umowa B2B;
elastyczne godziny pracy poranne i popołudniowe (nawet od 8.00);
możesz prowadzić dowolną liczbę grup – nawet od 1;
jasną oraz szybką ścieżkę rozwoju i awansu – program Talent Booster;
unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na wyjątkowych autorskich materiałach;
kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;
elastyczny grafik, który daje wiele możliwości;
dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;
możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły – jeśli w przyszłości zechcesz pójść w
jednym z tych kierunków.

Aplikuj do Early Stage i rozpocznij pracę jako Lektor języka angielskiego! 🙂

Teachers! YOU MATTER!

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content