Zajęcia grupowe

ul. Bydgoska 33, Olsztyn 10-243


SPINNING Z BEATĄ

Jazda na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki. Trening bardzo prosty, a jednocześnie bardzo intensywny.

  • Liczba miejsc na zajęciach rowerowych jest ograniczona
  • Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca na zajęcia u instruktorki
  • Rezerwacji można dokonać osobiście lub telefonicznie

Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość dopisania się do grup początkujących jak i zaawansowanych. W okresie wakacyjnym zajęcia są prowadzone w mniejszym wymiarze godzinowym.
Bliższe informacje i zapisy u instruktorki: Beata tel. 604 404 131

TABATA Z BEATĄ

Tabata to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, który wykonuje się z obciążeniem własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie – zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. Zajęcia odbywają się w środy. W okresie wakacyjnym zajęcia są prowadzone w mniejszym wymiarze godzinowym.Bliższe informacje i zpisy u instruktorki: Beata tel. 604 404 131.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content