Centrum Zdrowia i Sportu

PRZY OLSZTYŃSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ IM. J. RUSIECKIEGO

10-243 Olsztyn, Bydgoska 33, bryła E
tel. 607 443 337


Centrum Zdrowia i Sportu działa przy OSW od 1 marca 2004 r. Stanowi kompleks nowoczesnych budynków przystosowany również do pobytu osób niepełnosprawnych. W skład Centrum wchodzą basen pływacki z częścią rekreacyjną, 2 korty do squasha, 2 sale do prowadzenia zajęć fitness, sala spinningowa, siłownia z częścią rehabilitacyjną, specjalistyczna sala gimnastyczna, gabinety masażu, kosmetyczne, kinezyterapii, fizykoterapii, sauna fińska i infrared oraz hala sportowa.

SQUASH
ZAJĘCIA GRUPOWE
OFERTA DLA DZIECI
CENTRALNE LABORATORIUM BADAWCZE
CENTRUM POSTAWY CIAŁA

Ideą Centrum Zdrowia i Sportu jest wypracowanie nawyku potrzeby ruchu u ludzi w różnym wieku i o zróżnicowanej sprawności.

Celem Centrum Zdrowia i Sportu jest:

  • propagowanie i rozwój zdrowego trybu życia oraz aktywności sportowej;
  • ochrona i promocja zdrowia;
  • upowszechnianie kultury fizycznej i sportu;
  • rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych;
  • propagowanie form działalności edukacyjnej, naukowej i kulturalnej;
  • pomoc materialna dla uczniów i studentów, współpraca z Samorządem Studenckim OSW.

Zajęcia są prowadzone przez specjalistów rehabilitacji, fizjoterapii, odnowy biologicznej, kosmetologii oraz wychowania fizycznego.

 Kliknij statut Centrum Zdrowia i Sportu przy OSW.
Kliknij regulamin Centrum Zdrowia i Sportu przy OSW

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content