VI Olsztyński Bieg Niepodległości

W VI Olsztyńskim Biegu Niepodległości rozgrywanym w dniu 11 listopada w gronie licznych patriotów i miłośników joggingu uczestniczyli również Studenci z Klubu Biegacza AZS OSW. Także i tym razem godnie reprezentowali Naszą Uczelnię i osiągnęli rewelacyjne wyniki, choć akurat nie to było najważniejsze!
Katarzyna Matyjasek uzyskując na dystansie 10 km rezultat 00:47:29 uplasowała się w kategorii Open na 95 pozycji a w swojej kategorii wiekowej okazała się najlepsza!
Natomiast Karol Januszewski na tym samym dystansie z wynikiem 00:36:57 zajął odpowiednio 7 i 1 miejsce.
GRATULUJEMY!!!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content