Samorząd Studencki zaprasza na Bal!

Wspaniałe miejsce, świetne menu, ale przede wszystkim najlepsze w świecie Towarzystwo. To wszystko czeka na Was na BALU STUDENTA OSW! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś u swojego starosty lub indywidualnie na maila [email protected].

  • Miejsce: Restauracja Przystań;
  • Termin: 28 czerwca (piątek) godz. 19.00 – 2.00
  • Koszt: 220 zł/os (w cenie wynajęcie sali, catering, napoje, dj oraz fotograf);
  • Możliwość wnoszenia własnych alkoholi;
  • Liczba osób jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń;

Starostów grup prosimy o zrobienie listy i przesłanie do 26.04. na adres: [email protected].

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content