R.AMBO PARK gości naszych studentów

21-22 października kolejna grupa studentów z kierunku Wychowanie fizyczne i Fizjoterapii miała możliwość zaobserwowania, jak w praktyce wygląda prowadzenie studia treningu personalnego. Wiedzą i doświadczeniem podzielili się trenerzy z  R.AMBO PARK (Olsztyn, ul. Toruńska1A/25).  Trener personalny i trener odnowy biologicznej to specjalności, które oferuje kierunek WYCHOWANIE FIZYCZNE, dlatego możliwość zaobserwowania praktycznych aspektów przyszłego zawodu jest dla studentów ważnym elementem kształcenia oferowanym przez Olsztyńska Szkołę Wyższą. Szkolenie zostało zrealizowane w projekcie „Warmia możliwości” współfinansowanym ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content