Formularz aplikacyjny – Studia podyplomowe

  Uproszczona rekrutacja na studia podyplomowe.

  Wypełnij niezbędne dane, a skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

  Wybór studiów podyplomowych:

  __________________________________________________________________________________________

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez OSW w celu poinformowania mnie m.in. o utworzeniu grupy na wybranym przeze mnie kierunku, o możliwości składania dokumentów rekrutacyjnych, itp. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne. Jeżeli zdecyduje się Pan/Pani podać numer telefonu, to będziemy także dzwonić na podany przez Panią/Pana numer telefonu w celu udzielania informacji o interesujących Panią/Pana kierunkach studiów.

  Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest tu: Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.

  Czy zapoznałeś(aś) się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych?

  TAK - zapoznałem(am) się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

  __________________________________________________________________________________________

  KIERUNKI STUDIÓW

  all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

  Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

  Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

  Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

  GALERIA ZDJĘĆ

  NA SKRÓTY

  Block
  Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content