Zgłoszenie na XVIII Warmińsko-Mazurski Dzień Fizjoterapii


  Konferencja bezpłatna dla przedstawicieli Olsztyńskiej Szkoły Wyższej.
  Uczestnicy spoza OSW wnoszą opłatę w wysokości 100 zł na konto nr: 02 1130 1189 0025 0130 6720 0003
  __________________________________________________________________________________________
  Wypełnij niezbędne dane:

  Wybór warsztatów – liczy się kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona:

  Możesz wybrać nie więcej niż dwa warsztaty, jeśli ich godziny nie pokrywają się. Jeżeli nie interesuje Cię żaden z poniższych, pozostaw pola wyboru puste.

  UWAGA: Trening stabilizacyjny jako niezbędnik w fizjoterapii uroginekologiczne - zapisy zakończone (11.04.2024), nie ma już miejsc!

     

  __________________________________________________________________________________________

  Klikając guzik Zapisz wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Olsztyńską Szkołę Wyższą Twoich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres e-mail w celu organizacji warsztatów organizowanych w ramach XVIII Warmińsko-Mazurskiego Dnia Fizjoterapii. Jeżeli chcesz zapoznać się z informacją w jaki sposób przetwarzane są Twoje dane osobowe, to jest ona dostępna jest tu: Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.

  Czy zapoznałeś(aś) się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych?

  TAK - zapoznałem(am) się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

  __________________________________________________________________________________________

  KIERUNKI STUDIÓW

  all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

  Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

  Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

  Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

  GALERIA ZDJĘĆ

  NA SKRÓTY

  Block
  Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content