Zdobądź bezpłatnie Certyfikat Księgowego C. I. K.!


Szanowni Państwo, jeżeli chcecie:

  1. Uzyskać Certyfikat Księgowego C. I. K.
  2. Uzyskać wpis na listę Certyfikowanych Księgowych publikowaną na stronie www.cik.org.pl.

Zapraszamy do bezpłatnego podejścia do Egzaminu C.I.K.

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie została partnerem Centrum Informacji Księgowej, dzięki czemu otrzymujecie Państwo możliwość bezpłatnego podejścia do Egzaminu C.I.K., do którego przystąpienie standardowo podlega opłacie.

Centrum Informacji Księgowej powstało w 2011 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku usług księgowych w Polsce. Obecnie skupia ponad 5 tys. zweryfikowanych biur rachunkowych oraz 100 tys. księgowych. Realizowana przez nas inicjatywa cieszy się dużym uznaniem w środowisku związanym z branżą rachunkowo-księgową.

Certyfikat Księgowy C.I.K. po deregulacji jest potwierdzeniem opanowania wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zawodu księgowego na polskim rynku. Element ten będzie istotny dla potencjalnych pracodawców z branży księgowej. Lista Certyfikowanych Księgowych C.I.K posłuży, jako źródło sprawdzonych i przygotowanych do zawodu pracowników. Ponadto absolwenci, którzy zdecydują się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej w branży rachunkowo-księgowej, zyskają w oczach ich przyszłych, potencjalnych klientów.

Uwaga:

  • Osoba ubiegająca się o zakwalifikowanie do egzaminu składa wniosek o przystąpienie do egzaminu wypełniając wniosek poprzez stronę cik.org.pl/egzamin. Zakwalifikowana do egzaminu skutkuje otrzymaniem jednorazowego kod dostępu do egzaminu online.
  • Do próbnego egzaminu można podejść w ciągu 7 dni od daty wydania kodu. Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość przejrzenia arkusza egzaminacyjnego oraz kolejnego bezpłatnego podejścia w dowolnym terminie.
  • Informacje dodatkowe dotyczące egzaminu znajdują się na stronie Internetowej: https://www.cik.org.pl/dla-ksiegowych.
  • W przypadku zdecydowania się na certyfikat elektroniczny lub komplet certyfikatów (certyfikat elektroniczny oraz certyfikat drukowany) wpis jest bezpłatny. W innym przypadku uzyskanie wpisu wiąże się z uiszczeniem opłaty zgodnie z cennikiem opublikowanym na https://www.cik.org.pl/dla-ksiegowych.
  • Zakres egzaminu: https://www.cik.org.pl/upload/Certyfikat-Ksiegowy-zakres-zagadnien-objetych-egzaminem.pdf

Przykładowy zestaw pytań

POWODZENIA!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content