Zapasy – to nowa specjalizacja na kierunku Wychowanie Fizyczne!


Podejmując studia na kierunku WYCHOWANIE FIZYCZNE – studia nauczycielskie i wybierając ścieżkę specjalizacyjną ZAPASY zdobędziesz uprawnienia instruktora bądź trenera. Wspomnieć warto, że zapasy zaliczane są do pierwszych form współzawodnictwa i z dużym powodzeniem uprawiano je już w starożytności. Już wtedy traktowano je jako znakomity sprawdzian umiejętności nie tylko młodzieży, ale też wodzów i władców! Uprawiał je m.in. wielki myśliciel i filozof Platon oraz uchodzący za najsilniejszego Herkules. Z tego powodu przez długie wieki umiejętność prowadzenia walk zapaśniczych oceniano bardzo wysoko. Postrzegano je jako sztukę i kwintesencję sportu, gdyż rozwijały nie tylko ciało, ale także psychikę. Od czasów antycznych przyznawano tej dyscyplinie sportu ważne funkcje kulturowe i wychowawcze. Dlatego wielkim uznaniem cieszą się także współcześni mistrzowie i medaliści olimpijscy: Andrzej Supron, Andrzej Wroński oraz Monika i Tadeusz Michalikowie. Podejmując studia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej tajniki zapasów zgłębiał będziesz m.in. pod kierunkiem Mistrza Suprona! Warto, ponieważ doskonalenie umiejętności zapaśniczych pozytywnie wpływa na rozwój osobowości i jakość życia, a opanowanie poszczególnych technik podnosi pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Podejmij wyzwanie i sprawdź się jako Student i Zapaśnik. Czekamy na Ciebie w Olsztynie!!!

Tymczasem zapraszamy do Sekcji ZAPAŚNICZEJ! zapisy

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content