Za nami otrzęsiny studentów I roku


Za nami otrzęsiny studentów I roku

 

Dnia 24.11.2018r., zgodnie z tradycją WSIiE TWP, na Wydziale Zamiejscowym w Kętrzynie odbyły się otrzęsiny studentów I roku kierunków: ekonomia, pedagogika i administracja, przygotowane przez kolegów i koleżanki z roku II.

Wydarzenie to miało na celu przede wszystkim integrację grup studentów, wzajemne poznanie, jak i włączenie do grona studentów Uczelni oficjalnie zaprzysiężonych pierwszaków. Studenci II roku  przywitali zebranych, a Dziekan Wydziału dr Anna Prusik rozpoczęła spotkanie życząc wszystkim dobrej zabawy.
Swoją obecnością zaszczyciła nas również JM Rektor dr Agnieszka Górska. Motyw przewodni tegorocznych otrzęsin był utrzymany  w stylu disco. Otrzęsinom towarzyszyły zadania, konkursy, liczne atrakcje, podczas których wszyscy doskonale się bawili, a potem tańczyli w rytmach muzyki. Dzięki temu spotkaniu zawiązało się wiele nowych znajomości i mamy nadzieję, że duża dawka pozytywnej energii będzie towarzyszyła studentom przez cały rok akademicki. 

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content