Wynajem

OFERTA WYNAJMU
Ceny wynajmu sal w poszczególnych budynkach pozostają do indywidualnych uzgodnień.


Budynek przy ul. Bydgoskiej 33 w Olsztynie


W budynku znajdują się sale wykładowe na 350 i 120 osób wyposażone w rzutniki multimedialne i sprzęt nagłośnieniowy, gabinety masażu, kosmetyczne i wizażu, specjalistyczna sala do gimnastyki oraz sala fitness. Na terenie budynku dostępna sieć WIFI.

Ceny uzgadniane indywidualnie.

Budynek przy ul. Jagiellońskiej 59 w Olsztynie

W budynku znajdują się sale wykładowe, ćwiczeniowe, komputerowe i seminaryjne, które wyposażone są w tablice interaktywne i rzutniki multimedialne oraz sprzęt nagłaśniający. Pracownie komputerowe posiadają dostęp do Internetu, zaś na terenie budynku można korzystać z usługi WIFI. Na terenie posesji znajduje się duży parking

 

Cena do uzgodnienia.

 Budynek przy ul. Asnyka 10 w Kętrzynie

W budynku znajdują się sale wykładowe, ćwiczeniowe, komputerowe i seminaryjne, które wyposażone są w tablice interaktywne i rzutniki multimedialne oraz sprzęt nagłaśniający. Pracownie komputerowe posiadają dostęp do Internetu, zaś na terenie budynku można korzystać z usługi WIFI.

 

Cena do uzgodnienia.

Powierzchnie reklamowe !

Płot wzdłuż ul. Jagiellońskiej, świetnie widoczny przy wyjeździe z ul. Poprzecznej. Szerokość przęseł ok 2,64 x 1,00 m

 

Cena do uzgodnienia.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content