Wygraj rok studiów w OSW za darmo!

Kończysz w 2024 r. szkołę średnią? Jesteś tegorocznym maturzystą? Masz skończone 18 lat? Planujesz studia? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Rok studiów za darmo w Olsztyńskiej Szkole Wyższej i zwolnienie z opłat związanych z rekrutacją!

Wybierz kierunek, który chcesz u nas studiować, nakręć o nim 60 sekundowy film i wygraj pierwszy rok studiów bez czesnego!

Krok 1

Zapoznaj się z kierunkami studiów w Olsztyńskiej Szkole Wyższej i wybierz kierunek, który chcesz u nas studiować.

STREFA KANDYDATA

Krok 2

Nagraj film przedstawiający wybrany kierunek w którym uzasadnisz, dlaczego jest on atrakcyjny dla Ciebie. Powinien mieć długoś od 45 s. do 60 s.

PAMIĘTAJ:

  • nie naruszaj w swoim filmie praw osób trzecich, w tym w szczególności: dóbr osobistych i praw autorskich oraz prawa do ochrony wizerunku,
  • nie stosuj wulgaryzmów, treści obraźliwych lub treści sprzecznych z prawem.

Krok 3

Prześlij swoją pracę na adres email: [email protected] do 20 marca 2024 r. do godz. 23.59, podaj swoje dane tj. imię i nazwisko.

PAMIĘTAJ:

  • Udział w konkursie oznacza zapoznanie się z regulaminem oraz akceptację jego postanowień (REGULAMIN KONKURSU)

Zostanie powołana komisja, która dokona oceny filmów. Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z każdym uczestnikiem, a wygraną pracę opublikujemy na naszej stronie osw.edu.pl i FB.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content