WSIiE TWP laureatem VII Gali „Kosynierzy Przedsiębiorczości”

W środę,  27 marca 2019 r. odbyła się VII Gala „Kosynierów Przedsiębiorczości”. Podczas uroczystości zrzeszeni w Związku Pracodawców Business Centre Club na Warmii i Mazurach uhonorowali statuetkami przedsiębiorców, którzy reprezentują polski rynek i budują gospodarkę oraz kapitał społeczny regionu. Dr Agnieszka Górska, rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP znalazła się wśród takich laureatów jak Jerzy Wiśniewski, prezes Agrovis Spółka Jawna z Lidzbarka Warmińskiego, Bartłomiej Maniak, współwłaściciel Grupy Kapitałowej KOMA, Sławomir Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie i Krzysztof Hołowczyc.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie tego dnia gościła wielu znamienitych gości ze świata polityki, kultury, nauki i gospodarki. Nagrody zostały wręczone także osobom sprzyjającym rozwojowi gospodarczemu, tworzącym przyjazne warunki do budowy kapitału. Statuetkę w dziedzinie  samorządności otrzymał Grzegorz Mrowiński, burmistrz Działdowa, tytułem Naczelnika Przedsiębiorczości Polskiej wyróżniona została  Andżelika Możdżanowska, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Laureatami Srebrnego  Krzyża Patrioty zostali arcybiskup senior Edmund Piszcz, Marek Maleszka, Eugeniusz Jaremko i Andrzej Zagdański. Diamentem do złotych statuetek Lidera Polskiego Biznesu, uhonorowana została firma Corab (po raz drugi), Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane (po raz trzeci) i spółka Szynaka Meble (po raz szósty). Nagrodzone zostały  też Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie i Liceum Ogólnokształcące CN-B im. Cichociemnych w Olsztynie, które w swojej edukacji kładą duży nacisk na rozwój przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

AB