WSIiE TWP laureatem VII Gali „Kosynierzy Przedsiębiorczości”


W środę,  27 marca 2019 r. odbyła się VII Gala „Kosynierów Przedsiębiorczości”. Podczas uroczystości zrzeszeni w Związku Pracodawców Business Centre Club na Warmii i Mazurach uhonorowali statuetkami przedsiębiorców, którzy reprezentują polski rynek i budują gospodarkę oraz kapitał społeczny regionu. Dr Agnieszka Górska, rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP znalazła się wśród takich laureatów jak Jerzy Wiśniewski, prezes Agrovis Spółka Jawna z Lidzbarka Warmińskiego, Bartłomiej Maniak, współwłaściciel Grupy Kapitałowej KOMA, Sławomir Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie i Krzysztof Hołowczyc.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie tego dnia gościła wielu znamienitych gości ze świata polityki, kultury, nauki i gospodarki. Nagrody zostały wręczone także osobom sprzyjającym rozwojowi gospodarczemu, tworzącym przyjazne warunki do budowy kapitału. Statuetkę w dziedzinie  samorządności otrzymał Grzegorz Mrowiński, burmistrz Działdowa, tytułem Naczelnika Przedsiębiorczości Polskiej wyróżniona została  Andżelika Możdżanowska, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Laureatami Srebrnego  Krzyża Patrioty zostali arcybiskup senior Edmund Piszcz, Marek Maleszka, Eugeniusz Jaremko i Andrzej Zagdański. Diamentem do złotych statuetek Lidera Polskiego Biznesu, uhonorowana została firma Corab (po raz drugi), Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane (po raz trzeci) i spółka Szynaka Meble (po raz szósty). Nagrodzone zostały  też Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie i Liceum Ogólnokształcące CN-B im. Cichociemnych w Olsztynie, które w swojej edukacji kładą duży nacisk na rozwój przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

AB

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content