Wiosenne przebudzenie – konkurs makijażu


W Olsztyńskiej Szkole Wyższej w dniach 10 i 12 marca 2021 roku odbyły się dwie edycje cyklicznego, uczelnianego konkursu makijażu. Nie poddając się przygnębiającej atmosferze pandemii tegoroczny konkurs odbył się pod tytułem „Wiosenne przebudzenie”. Uczestniczki konkursu miały za zadanie zinterpretować temat w wybranym przez siebie stylu makijażu.

 

Konkurs odbył się w dwóch terminach:

10 marca 1 miejsce zajęła Gabriela Jeznach, modelką była Dominika Jeznach. Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Abramczyk, modelką była Wiktoria Papierzyńska.

 

12 marca 1 miejsce zajęła Luiza Świątek, modelką była Maryiia Shatokhina. Wyróżnienie otrzymała Wiktoriia Oliinyk.

 

Tegoroczną edycja wyróżniała metoda wskazania zwycięzcy, głosowały same uczestniczki.

Więcej zdjęć na FB!

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content