Uwaga studenci pierwszego roku!

W sobotę – 07.10.2023 – DZIEKANATY I BIBLIOTEKI nieczynne!
w niedzielę dziekanaty czynne 8:00 -13:00

PIERWSZY ROK:

  • plan zajęć na najbliższy zjazd tutaj
  • konta do USOS (plany, oceny, wykłady) oraz konta do TEAMS/OFFICE365 (do kontaktu z uczelnią i zajęć online) będą zakładane i przesyłane sukcesywnie do końca października 2023 r.  – osoby, które nie otrzymają informacji o sposobie logowania prosimy o kontakt z właściwym dziekanatem
  • obowiązkowe spotkanie pierwszego roku: sobota (07.10.2023), godz. 10.00 – umowy podpisywane będą po uroczystości Inauguracyjnej

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content