USOS w OSW


Szanowni Studenci,

w naszej Uczelni od roku akademickiego 2022/2023 zostaje wdrożony system USOS w zakresie planowania i obsługi studentów.
Plany i oceny będą dostępne tylko za pomocą systemu.   

W najbliższych dniach otrzymacie Państwo z dziekanatów, na swoje imienne skrzynki w domenie osw, loginy i hasła do systemu.
Logowanie będzie przez stronę https://usosweb.osw.edu.pl/

Nie ma możliwości korzystania z Państwa prywatnych adresów e-mail – tylko adres ………@osw.edu.pl

W ten weekend będzie jeszcze aktualizacja, a po weekendzie możecie już użytkować
i sprawdzać plany! Na początku przyszłego tygodnia na skrzynki grupowe prześlemy również instrukcję użytkowania systemu.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content