Twój e-PIT – zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem Izby Administracji Skarbowej


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z inicjatywy dr Małgorzaty Król – zastępcy Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, w dniu 30 marca br. (sobota), o godz. 12.00,
w sali nr 205
zostanie zaprezentowana nowa usługa Twój e-PIT, dotycząca rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych (w tym ulgi i odliczenia, z jakich mogą skorzystać podatnicy).

Prowadząca spotkanie – Pani Dorota Sieniawska – Kierownik Referatu Nadzoru
nad Orzecznictwem w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Wstęp wolny.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content