Turkusowy Las


Od września w Olsztyńskiej Szkole Wyższej gości Projekt Turkusowy Las. Projekt skupia dzieci w wieku 3-6 lat oraz rodziców zainteresowanych alternatywnym podejściem do edukacji. Fundacja Uwolniona Edukacja Rozkwitalnia prowadzi pierwszą w Olsztynie przedszkolną grupę edukacyjną w nurcie edukacji leśnej. Sala w OSW służy młodym odkrywcom jako baza wypadowa do eksploracji otaczającej uczelnie natury. Tu odbywają się także spotkania dla dorosłych – ekspertki z Rozkwitalni prowadzą warsztaty i konsultacje dla rodziców, dla których rozwój osobisty oraz pogłębiony wgląd we własne potrzeby i emocje jest nieodłączną częścią wychowania dziecka.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content