Targi Pracy i Edukacji


Dnia 09.04.2019 r. uczestniczyliśmy w Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Kętrzynie.


Celem organizacji targów była prezentacja placówek edukacyjnych, przedsiębiorstw i lokalnych firm. Podczas targów młodzi ludzie mogli nie tylko zapoznać się z ofertami dalszej nauki i pracy , nie tylko na rynku polskim, ale również skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami, w tym m.in.: doradcami zawodowymi, pośrednikami pracy, specjalistami ds. szkolenia. To właśnie z tego grona osób można było dowiedzieć się na temat wyboru szkoły, uczelni, zawodów, zakładania własnej działalności gospodarczej, aktywnego poruszania się po rynku pracy. Punkt WSIiE TWP cieszył się dużym zainteresowaniem osób, które zdecydowały się odwiedzić imprezę. Najczęściej zadawane pytania dotyczyły ofert kształcenia oraz procedury rekrutacji.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content