Szkolenia


Szkolenia to jedne z najszybszych i najefektywniejszych form podnoszenia kwalifikacji. Zawsze warto w nich uczestniczyć! Dzięki inicjatywom mgr Jolanty Łazarczyk studentki kosmetologii na bieżąco mogą zapoznawać się z nowinkami w kosmetyce estetycznej podczas kolejnych szkoleń. Tym razem tematem przewodnim były nici liftingujące PDO. Swoją wiedzą na temat ich stosowania dzieliła się mgr Monika Kubit.

Na studiach z kosmetologii w OSW nie tylko zdobywa się gruntowną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content