Światowy Dzień Fizjoterapii


8 września 2022 to Światowy Dzień Fizjoterapii.
Z tej okazji wszystkim Fizjoterapeutom oraz studentom fizjoterapii życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy, samych miłych pacjentów i satysfakcji z faktu rozwijania i przywracania potencjału osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.
To Wy przynosicie nam ulgę, likwidujecie skutki lub łagodzicie procesy chorobowe oraz ich następstwa, zapobiegacie im oraz przywracacie nam sprawności w ciągu całego jego życia.
Wasza praca stanowi ważny i nieodzowny element poprawy zdrowia pacjentów.
Doceniamy znaczenie pracy fizjoterapeuty i dziękujemy za zaangażowanie i empatię, jaką okazujecie nam podczas procesu leczenia.
 
Dziękujemy, że jesteście! 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content