studiujepracuje.pl


Dziesiątki osób wzięło już udział w projekcie i zaczęło otrzymywać bonusy! Dołącz i Ty! Jeśli masz od 18 do 25 lat i chcesz studiować w Polsce, wybierz dowolną szkołę policealną lub studia wyższe, zacznij pracę na jednym z naszych kontraktów i zyskaj:

  • 100% opłaty za Twoją edukację;
  • Bezpłatne zakwaterowanie lub dopłata do wynajmu w wysokości 600 zł miesięcznie;
  • 150 zł miesięcznie na dojazdy;
  • Ubezpieczenia Kosztów Leczenia Szpitalnego;
  • Komercyjny pakiet usług medycznych z dostępem do sieci prywatnych placówek medycznych i specjalistów w całej Polsce przez cały okres nauki;
  • Bonus wakacyjny – 1800 zł po roku uczestnictwa w projekcie.

Wszystko zależy od Ciebie, działaj!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content