#StudenciDlaZdrowia to inicjatywa Niezależnego Zrzeszenia Studentów, która promuje dbanie o zdrowie psychiczne oraz fizyczne studentów.


Jednym z obszarów naszych aktualnych działań są webinary, w których poruszamy tematykę bardzo aktualnych zagadnień związanych z szeroko pojętego well-being. Zapraszamy na nasze najbliższe wydarzenia – „The Presja o depresji”, które odbędzie się 23 lutego 2023 roku o 18:00. Prelegentami będą doświadczeni terapeuci z inicjatywy The Presja, którzy opowiedzą o tym, czym jest depresja, jak sobie z nią poradzić oraz odpowiedzą na pytania uczestników. 

23 lutego to dzień walki z depresją. Projekty The Presja oraz Studenci Dla Zdrowia zapraszają na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o depresji. Przedstawimy rozumienie tego zjawiska oraz podzielimy się wnioskami z pracy terapeutycznej z osobami zmagającymi się z objawami depresji. Zapraszamy Cię do ciekawej dyskusji. Przygotowana została specjalna ankieta, na Twoje anonimowe pytania. Jej anonimowość to zachęta to szczerości i otwartości. 

Kolejny webinar, na który chcemy Was zaprosić to “Tyrania zdrowia – Jak dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne w świecie nierealistycznych standardów?”, który odbędzie się poprzez transmisję Facebook Live. Prelegentką podczas webinaru będzie Maria Gołecka, która opowie więcej o tym, jak trendy z social mediów, np. trend that girl kształtują nasze standardy dotyczące zdrowia, skąd się bierze zdrowie, czy nasze zdrowie jest całkowicie w naszych rękach czy też wyjaśni takie zjawiska jak healthism, medykalizacja oraz kultura terapeutyczna. 

Wydarzenie odbędzie się 28 lutego o godzinie 18:00 w formie live na Facebooku. 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa Call Now Button Telefon rekrutacyjny Skip to content