#StudenciDlaZdrowia to inicjatywa Niezależnego Zrzeszenia Studentów, która promuje dbanie o zdrowie psychiczne oraz fizyczne studentów.


Jednym z obszarów naszych aktualnych działań są webinary, w których poruszamy tematykę bardzo aktualnych zagadnień związanych z szeroko pojętego well-being. Zapraszamy na nasze najbliższe wydarzenia – „The Presja o depresji”, które odbędzie się 23 lutego 2023 roku o 18:00. Prelegentami będą doświadczeni terapeuci z inicjatywy The Presja, którzy opowiedzą o tym, czym jest depresja, jak sobie z nią poradzić oraz odpowiedzą na pytania uczestników. 

23 lutego to dzień walki z depresją. Projekty The Presja oraz Studenci Dla Zdrowia zapraszają na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o depresji. Przedstawimy rozumienie tego zjawiska oraz podzielimy się wnioskami z pracy terapeutycznej z osobami zmagającymi się z objawami depresji. Zapraszamy Cię do ciekawej dyskusji. Przygotowana została specjalna ankieta, na Twoje anonimowe pytania. Jej anonimowość to zachęta to szczerości i otwartości. 

Kolejny webinar, na który chcemy Was zaprosić to “Tyrania zdrowia – Jak dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne w świecie nierealistycznych standardów?”, który odbędzie się poprzez transmisję Facebook Live. Prelegentką podczas webinaru będzie Maria Gołecka, która opowie więcej o tym, jak trendy z social mediów, np. trend that girl kształtują nasze standardy dotyczące zdrowia, skąd się bierze zdrowie, czy nasze zdrowie jest całkowicie w naszych rękach czy też wyjaśni takie zjawiska jak healthism, medykalizacja oraz kultura terapeutyczna. 

Wydarzenie odbędzie się 28 lutego o godzinie 18:00 w formie live na Facebooku. 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content