Studenci WF z wizytą w RAMBO PARKU

W sobotę 15.04.2023 r. Studenci Wychowania Fizycznego OSW uczestniczyli w spotkaniu z  trenerem personalnym Rafałem Ambo. Spotkanie odbyło się w RAMBO PARK studio treningu personalnego. Jego celem było pokazanie nowatorskiego podejścia do prowadzenia działalności w zakresie treningów personalnych i grupowych. Spotkanie zrealizowane było w ramach projektu unijnego Warmia możliwości.

Na zakończenie spotkania studenci spróbowali swoich sił w pokonaniu toru przeszkód. Zobaczcie jak nasi studenci pokonywali przeszkody w RAMBO PARKU!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content