Studenci pedagogiki w akcji!


Drodzy Studenci, Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Pedagogów 26 czerwca (sobota) w godzinach 11.00 – 14.00 organizuje wyjście do placówki opiekuńczo-wychowawczej (Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży) w Kętrzynie. Zamierzamy wspólnie bawić się z dziećmi, śpiewać piosenki, czytać książeczki, rozmawiać z podopiecznymi placówki (to bardzo sympatyczne kobietki, które cieszą się z naszych odwiedzin i zapraszają do siebie).

Potrzeby mieszkańców placówek opiekuńczo – wychowawczych są bardzo duże. Odwiedzamy również dzieci w Powiatowych Domach Dziecka w Reszlu i Kętrzynie. Jeżeli macie Państwo w dobrym stanie zabawki, odzież, obuwie można do soboty przynieść na Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie. Zbieramy również pieniążki, żeby zakupić karty podarunkowe dla podopiecznych, by mogli sobie kupić słodycze, rzeczy lub kosmetyki zgodne z ich gustem i niezbędne według podopiecznych. Skarbonka znajduje się w Sekretariacie Wydziału Zamiejscowego u p. Danusi Całki. Już mamy trochę grosza, ale polecamy się pamięci, gdyby ktoś z Państwa chciał wesprzeć potrzebujące wsparcia kobietki z małymi dziećmi. W razie pytań i wątpliwości udostępniam kontakt do siebie 506 243 604.

Dwie Mamy otrzymały od gminy mieszkania socjalne, do których tak naprawdę potrzebne jest wszystko. Jeżeli macie Państwo, przedmioty codziennego użytku, którymi chcielibyście się podzielić́, prosimy również o ich pozostawienie w dziekanacie lub sekretariacie Wydziału Zamiejscowego.

Potrzebne są również zabawki, książeczki, ubrania dla Mam i Dzieci w następujących rozmiarach:

Mamy:
-rozmiar obuwia: 34, 36, 38, 41
-rozmiar odzieży: XS, S/M, L

Dziewczynki:
-rozmiar obuwia: 23, 26, 30, 32
-rozmiar odzieży: 98 cm, 110 cm, 116 cm, 128 cm, 134 cm,

Chłopcy:
-rozmiar obuwia: 27 i 35
-rozmiar odzieży:110 cm i 140 cm

Pamiętajmy, że: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” św. Jan Paweł II

Katarzyna Lisiecka – członkini Koła Naukowego Pedagogów FWZ w Kętrzynie
Urszula Magnuszewska – członkini Koła Naukowego Pedagogów FWZ w Kętrzynie
dr Dorota Bartnicka – opiekun Koła Naukowego Pedagogów FWZ w Kętrzynie

Fotorelacja na FB

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content