Studenci OSW w Powiatowym Domu Dziecka w Reszlu


Dnia 11.12.2022 studenci II i III roku pedagogiki w Kętrzynie odwiedzili Powiatowy Dom Dziecka w Reszlu. Ach…co to było za spotkanie!!! Jako przyszli pedagodzy mogliśmy się poczuć jak pomocnicy św. Mikołaja. Głowy pełne pomysłów i serca przepełnione otwartością i ciepłem spowodowały, że niebyła to zwykła niedziela. Wraz z wspaniałą , kreatywną młodzieżą mogliśmy stworzyć piękne świąteczne stroiki oraz przepyszne, pięknie ozdobione pierniczki, których zapach rozniósł się po całym domu. Świąteczna atmosfera, rozmowy przy ciepłej herbacie sprawiły, że czas stanął w miejscu a my mieliśmy okazję poznać się lepiej. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy się stać częścią tej cudownej ekipy z Reszla.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content