Startujemy 7 grudnia!

Święta tuż tuż…zrób coś dobrego dla innych! Biblioteka OSW organizuje Wielką Loterię Mikołajkową, z której pieniądze przeznaczone będą dla dzieci podopiecznych PCK.

Do wylosowania książki,  drobne upominki i świąteczne ozdoby, które przygotowali  studenci Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną (III rok) pod kierunkiem mgr Joanny Żyngiel, studenci Socjoterapii z pedagogiką uzależnień (II rok MU) pod kierunkiem mgr Iwony Sieluk oraz podopieczni mgr Anny Szatkowskiej.

Zaczynamy 7 grudnia! Szukaj nas w bibliotekach….

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content