Pracownicze Plany Kapitałowe – konferencja 18 września 2020 r.


Zapraszamy na bezpłatną konferencję informacyjno-szkoleniową na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych.

PPK – prywatne oszczędności uczestników. Ekspertyza i dotychczasowe doświadczenia.

18 września  2020 r., godz. 9.00-14.00
Olsztyn, ul. Bydgoskiej 33 (budynek OSW), sala 100E
(rejestracja on-line)

Konferencji patronuje Ministerstwo Finansów.

Patronat honorowy  nad konferencją roztoczyli Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego  Gustaw Marek Brzezin.

 

PPK – prywatne oszczędności uczestników. Jak bezpiecznie wdrożyć i obsługiwać PPK  w sektorze jednostek organizacyjnych gmin i powiatów. Ekspertyza i dotychczasowe doświadczenia. PPK – prywatne oszczędności uczestników. Wyzywania dla pracodawców, potrzeby pracowników. Ekspertyza i dotychczasowe doświadczenia.
Od początku  2021 obowiązkiem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)  objęte będą firmy zatrudniające od 1 do 20 pracowników oraz jednostki sektora finansów publicznych. Oznacza to, że PPK staną się jedną z  najważniejszych części krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotnym elementem pakietu świadczeń pracowniczych. Jak każdy nowy program, rodzą  wiele obaw,  pytań i  wątpliwości.

Plakat do pobrania

Pracodawcy zatrudniający od 20 do 250  pracowników mają czas do 27 października  2020 na zawarcie umów o zarządzanie PPK a od początku  2021 obowiązkiem wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych objęte będą firmy zatrudniające od 1 do 20 pracowników. Oznacza to, że PPK staną się jedną z  najważniejszych części krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotnym elementem pakietu świadczeń pracowniczych. Jak każdy nowy program, rodzą  wiele obaw,  pytań i  wątpliwości.

Plakat do pobrania

  • Czy jest to opłacalne?
  • W jaki sposób wybrać instytucję finansową, która będzie zarządzała PPK?
  • Czy i jakich dostosowań wymagać będą systemy kadrowo-płacowe?
  • Jak informację o PPK przedstawić pracownikom?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo na  konferencji, którą Olsztyńska Szkoła Wyższa przygotowała przy współpracy z  PFR Portal PPK i instytucjami  zarządzającymi PPK.

Zapewniamy:

  • Pełen pakiet materiałów o PPK
  • Profesjonalną kadrę wykładową
  • Indywidualne rozmowy z ekspertami
  • Lunch

Zapisy na konferencję trwają do 16 września 2020 r. Zapraszamy do rejestrowania się!
Z uwagi na reżim  sanitarny podyktowany rzeczywistością pandemiczną  ilość uczestników jest   ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

REJESTRACJA

Koordynator konferencji: Jarosław Łunio
tel. 608 488 548
e-mail: [email protected]

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content