Pokoje gościnne

Olsztyńska Szkoła Wyższa zaprasza do korzystania z pokoi gościnnych w Olsztynie przy ul. Bydgoskiej 33. Dysponujemy 6 pokojami z łazienką i pełnym wyposażeniem TV, Wi Fi, lodówka, czajnik bezprzewodowy, łóżko małżeńskie (dwuosobowe), mikrofala ogólnodostępna. Możliwość dostawki. Doba trwa 14.00 – 10.00.

Rezerwacja e-mailem [email protected]

Masz pytania? Zadzwoń: 519 062 005

Cennik obowiązuje od 01 września 2023 r.

1 osoba 90 zł/doba
2 osoby 150 zł/doba (łóżko dwuosobowe)
3 osoby 180 zł/doba (łóżko dwuosobowe + dostawka)

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content