Piłka siatkowa – nowy moduł specjalnościowy na Wychowaniu fizycznym


Studiując na kierunku WYCHOWANIE FIZYCZNE w Olsztyńskiej Szkole Wyższej zdobędziesz nie tylko uprawnienia do pracy w placówkach oświatowych. Będziesz miał możliwość zostać instruktorem i trenerem piłki siatkowej. Dyscyplina ta mimo tego, że pojawiła się w Polsce  dopiero w roku 1919 zaliczana jest obecnie do gier drużynowych cieszących się największą popularnością. Przy odpowiedniej motywacji szybko osiągniesz wysoką sprawność fizyczną, a jako przyszły szkoleniowiec wiele satysfakcji. Siatkówka w Polsce kreuje entuzjazm i pozytywne emocje, natomiast osiągane wyniki sportowe są powodem do dumy dla wielu rodaków. Świadczy o tym m.in. szacunek jakim darzymy legendarnego Trenera Jerzego Huberta Wagnera i jego podopiecznych: Edwarda Skorka, Tomasza Wójtowicza czy występującego niegdyś w barwach AZS Olsztyn Mirosława Rybaczewskiego. Teraz także i Ty odcisnąć możesz swój ślad w historii polskiej siatkówki studiując, a następnie szkoląc kolejne pokolenia młodych adeptów. Możesz to uczynić bez konieczności opuszczania rodzinnych stron. Tajniki tej dyscypliny poznasz od najlepszych byłych siatkarzy i trenerów. Zajęcia w tym module prowadził będzie m.in. wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata Paweł Papke i były trener reprezentacji Polski Marek Kotulski.

Przyjdź i daj Sobie szanse!!!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content