Panie Łukaszu! Gratulujemy!


Z nieukrywaną dumą  informujemy Brać Akademicką OSW, że Pan Łukasz Zajadlak, student piątego roku na kierunku fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, brał udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów, które odbywały się w dn. 18.06.2022 r. w Białej Podlaskiej.

Pan Łukasz zdobył 4 miejsce w wadze 89 kg. z wynikiem w dwuboju olimpijskim 244 kg. (105 kg. w rwaniu i 139 kg. w podrzucie).

Drużyna SKF Zjednoczeni Olsztyn, do której Pan Łukasz należy, zajęła w zawodach 3 miejsce!!! Gratulujemy zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content