Otrzęsiny w Filii Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Jest już tradycją, że studenci drugiego roku Wydziału Zamiejscowego w Kętrzynie Olszyńskiej Szkoły Wyższej, organizują otrzęsiny dla swoich młodszych koleżanek i kolegów.

Nie inaczej było i w tym roku. 23 listopada aula uczelni zgromadziła świeżo upieczonych żaków, studentów starszych roczników oraz wykładowców i władze wydziału. Gościem uroczystości byłą również Bożena Olszewska-Świtaj, wójt gminy Górowo Iławeckie, która w tym dniu dzieliła się swoja wiedzą i bogatym doświadczeniem ze studentami administracji.

Otrzęsiny uroczyście otworzyła dr Anna Prusik, dziekan kętrzyńskiego wydziału. Były zadania, konkursy, konkurencje sportowe, liczne atrakcje, podczas których wszyscy doskonale się bawili, a nawet śpiewali. Jeden ze studentów ekonomii przy dźwiękach słynnego przeboju Ryszarda Rynkowskiego „Zwierzenia Ryśka, czyli jedzie pociąg” poprowadził „pociąg” do którego przyłączyli się wykładowcy i studenci.

Konkursową rywalizację wygrali studenci administracji, drugie miejsce zajęli ekonomiści, a trzecie przyszli pedagodzy. Jednak najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawili i w dobrych humorach wrócili do swoich obowiązków.

Tomasz Miroński

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content