Odbierz swój kod dostępu do bazy LIBRA IBUK!


IBUK Libra Czytelnia on-line

Do Państwa dyspozycji jest ok. 400 wykupionych oraz 1000 darmowych tytułów e-booków z zakresu nauk ekonomicznych, społecznych, prawa i innych. Aby korzystać z publikacji poza siecią Uczelni na stronie libra.ibuk.pl należy odebrać indywidualny kod PIN do zdalnego logowania, który możecie Państwo dostać w naszych Czytelniach. Jeżeli nie chcecie się Państwo logować, możecie skorzystać z wolnego dostępu jaki zapewniają Czytelnie.

Zapraszamy do zapoznania się z tutorialami IBUK Libra, które ułatwią Państwu korzystanie ze zbiorów czytelni on-line.

Szczegóły w naszych Czytelniach. Zapraszamy!

Rejestracja i logowanie dla posiadaczy kodów PIN.

Funkcje IBUK.

Półka myIBUK.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content