Nowy IBUK Libra już w Bibliotece OSW!

Biblioteka zapewnia swoim czytelnikom – studentom i pracownikom – dostęp do wirtualnej czytelni  IBUK Libra, prowadzonej przez Wydawnictwo Naukowe PWN.

Jakie możliwości daje IBUK Libra?

  • książki w języku polskim
  • dostęp online 24/7 z dowolnego miejsca
  • możliwość zaawansowanej pracy z tekstem

Nasi użytkownicy mogą bezpłatnie korzystać z ponad 6400 tytułów e-booków z zakresu nauk ekonomicznych, społecznych, informatyki, zarządzania, administracji, logistyki, kosmetologii, fizjoterapii, kultury fizycznej i innych.

Wypożycz książkę bez wychodzenia z domu!

Zbiory dostępne są z komputerów w czytelniach OSW lub zdalnie z prywatnych komputerów i urządzeń mobilnych po zalogowaniu w czytelni IBUK Libra. Kody do logowania można otrzymać w każdej z bibliotek OSW. Czytasz gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Jak zacząć korzystać? To proste!

  1. Przyjdź do Biblioteki po kod PIN
  2. Wejdź na libra.ibuk.pl
  3. Załóż konto i wyraź zgody
  4. Zaloguj się
  5. Wprowadź PIN otrzymany w Bibliotece
  6. Dodaj interesujące książki do półki myIBUK
  7. Miłej lektury!

Zobacz POMOC na: www.libra.ibuk.pl

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content