Nocny Bieg z Kopernikiem

Rok 2023 to rok Mikołaja Kopernika. Z tej okazji 13 maja w Lidzbarku Warmińskim zorganizowany został festiwal biegowy Nocny Bieg z Kopernikiem Lidzbark Warmiński 2023.

Naszą uczelnię reprezentowali studenci z Klubu Biegacza w składzie: Agnieszka Kalwara, Dominika Nowakowska, Adam Szuba, Kamil Warda, Anna Sztramska, Łukasz Sadowski, Andrzej Jerszewski. Zawodnicy wspierani byli przez studentów fizjoterapii: . Tomasza Podgórskiego, Michała Grycuka oraz Przemka Jeziaka.

Gratulujemy pasjonatom i życzymy wiele radości i satysfakcji z biegania! Na zdrowie 🙂

Wyniki:

Andrzej Jerszewski – czas: 19:01, miejsce w kategorii wiekowej 4
Kamil Warda – czas: 20:31, miejsce w kategorii wiekowej: 6
Łukasz Sadowski – czas:22:01, miejsce w kategorii wiekowej 13
Adam Szuba – czas:23:40, miejsce w kategorii wiekowej: 11
Anna Sztramska – czas:26:15, miejsce w kategorii wiekowej:8 Najszybsza lidzbarczanka-4 miejsce
Dominika Nowakowska – czas:29:53, miejsce w kategorii wiekowej:5
Agnieszka Kalwara – czas:30:31, miejsce w kategorii wiekowej:12

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content