Nasze zawodniczki w finlnale Akademickich Mistrzostw Polski w Siatkówkę Plażową Kobiet

Udało się! Nasze zawodniczki, para Małgorzata Pieśko i Kinga Gadomska zagrają w Finale Akademickich Mistrzostw Polski w Siatkówkę Plażową Kobiet! W ten poniedziałek dziewczyny toczyły walkę w Warszawie, aby wejść do najlepszej 8 Grupy B spośród 24 par w Polsce. Rozegrały 5 meczów w pełnym słońcu, co doprowadziło je do 8 miejsca i zagwarantowało awans do dalszego etapu rozgrywek. Jesteśmy bardzo dumni że mamy takie reprezentantki. Dziewczyny, dziękujemy i trzymamy kciuki w dalszych zmaganiach.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content