Nasze utalentowane studentki!


Gratulacje!

Pani Estera Rutkowska Zalewska, nasza tegoroczna absolwentka Administracji (II stopnia) zajęła II miejsce w największej imprezie kettlebell sport w Polsce, Mistrzostwach Polski Kettlebell Lifting i Mistrzostwach Polski Początkujących! Medal zdobyła w konkurencji rwanie – 10 minut pracy, jedna zmiana ręki, 12 kg kettla. Zdobycie podium awansowało zawodniczkę do startów w danej konkurencji z kettlą 16 kg…będzie się działo!
Pani Estera trenuje pod bacznym okiem dwóch wspaniałych dziewczyn: Magdalena Oklińska i Wioleta Pochylińska. Wioleta Pochylińska – również studentka OSW – jest wielokrotną mistrzynią kettlebell i została powołana do kadry narodowej!
Mistrzostwa odbyły się 11 czerwca w Pruszczu Gdańskim. Udział w startach wzięło 20 zawodników Kętrzyńskiego Klubu Giria Kętrzyn, prowadzonego przez Prezesa i Trenera głównego Daniela Gołębiowskiego.
Gratulujemy tak wspaniałych zawodników!
Pani Estero! Gratulujemy zajęcia II miejsca z Mistrzostwach oraz świetnie obronionej pracy magisterskiej!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content