Mikołajkowy Koncert Charytatywny


POMAGAMY!

Zbliżają się Mikołajki, a wraz z nim Mikołajkowy Koncert Charytatywny, organizowany przez Fundację „Radosne Dziecko”. W tym roku charytatywny kiermasz zasilą pracę naszych zdolnych studentów z pedagogiki (Resocjalizacji z socjoterapią oraz Socjoterapii z profilaktyką uzależnień), którzy pod kierunkiem mgr Iwony Sieluk przygotowali prawdziwe rarytasy.
Te cudeńka będzie można nabyć 6 grudnia na Mikołajkowym

Koncercie Charytatywnym (CEIK, Parkowa 1). Dochód z przekazany będzie na potrzeby Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Zespole Leczenia Psychiatrycznego w Olsztynie.Patronat nad wydarzeniem objęli:Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz, Radio Olsztyn, TWP3 Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, Radio Plus i Olsztyńska Szkoła Wyższa.
ZAPRASZAMY!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content