Mikołajki tuż tuż….

W tym roku Mikołaj nie tylko nosi ze sobą worki prezentów, ale również zdecydował się osobiście zapukać do drzwi Olsztyńskiej Szkoły Wyższej! Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie Mikołajkowe. 

Podobno „it’s the most wonderful time of the year”, a u nas ta magia wystartuje w dniu 3 grudnia 2023 r. o godzinie 12:30, w budynku przy ulicy Jagiellońskiej.

Czekamy na wszystkich studentów i pracowników, gotowych do zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy w quizie drużynowym na temat tradycji i zwyczajów związanych ze świętami i zimą, jak również elementów kultury krajów anglojęzycznych, bo przecież Mikołaj podróżuje po całym świecie!

Najlepsze drużyny nie tylko zdobędą fantastyczne upominki, ale również każda drużyna otrzyma słodkie niespodzianki.

Gotowi na mikołajkową zabawę? All we want for Christmas is you – zapisy czteroosobowych drużyn przyjmujemy do 28 listopada pod tym linkiem: https://forms.office.com/e/r1Yemh2R1V

Wydarzenie jest organizowane przez Katedrę Filologii, przy wsparciu JM Rektor dr Agnieszki Górskiej, prof. OSW.

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content