Lasery medyczne w kosmetyce

W sobotę 24.02.2024 dzięki staraniom mgr  Małgorzata Androsiuk, Studentki II roku mgr Kosmetologii w ramach zajęć z Kosmetologii leczniczej uczestniczyły w pokaz sprzętu medycznego znanej firmy ITP S.A. – były to lasery medyczne. Sprzęt ten służy służy m.in. do usuwania przebarwień, zmian naczyniowych, tatuaży, blizn, rozstępów oraz peelingów laserowych. Studentki kosmetologii miały okazję samodzielnie wykonać różne zabiegi przy użyciu laseru.

Pokaz połączony z warsztatami przeprowadziła Pani Ola Cybruch.

Dziękujemy również Panu  Damianowi Mrozińskiemu – przedstawicielowi marki ITP, za użyczenie specjalistycznego sprzętu.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content