KOMUNIKAT


PIERWSZY ROK:

  • plan zajęć na najbliższy zjazd  TUTAJ 🙂
  • konta do USOS (plany, oceny, wykłady) będą rozsyłane sukcesywnie do końca października 2022 r.  – potem kontaktujcie się z właściwym dziekanatem
  • konta do TEAMS/OFFICE365 (do kontaktu z uczelnią i zajęć online) są już założone – sprawdźcie swoje skrzynki również w SPAM lub w ŚMIECIACH! Pomoc techniczna w ostateczności: [email protected]
  • obowiązkowe spotkanie  pierwszego roku: sobota ( 8.10.2022) , godz. 15.00, sala 100E, ul. Bydgoska 33 (nie dotyczy pedagogiki, ekonomii, administracji, filologii I stopnia oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej j.m. – umowy podpisywane będą po Inauguracji na Zamku)

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content