Wychowanie fizyczne ZAPRASZA!


Podejmując studia na kierunku WYCHOWANIE FIZYCZNE – studia nauczycielskie i wybierając jedną z możliwych specjalizacji – JEŹDZIECTWO lub ZAPASY zdobędziesz dodatkowo uprawnienia instruktora zapasów lub  tytuł instruktora jazdy konnej PZJ i nie tylko.

Dzięki przedmiotom z dziedziny nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej,  nauk społecznych, biologicznych oraz zajęciom praktycznym pod opieką utytułowanych mistrzów sportu, przygotujemy Cię do pracy w placówkach oświatowych i profesjonalnych klubach.

Gruntowna wiedza, którą przekażą Ci profesjonaliści i pasjonaci jeździectwa pozwoli Ci zbudować własną karierę w tym obszarze, przygotuje Cię do pełnienia funkcji instruktora jazdy konnej PZJ, prowadzenia działalności rekreacyjno-usługowej oraz zarządzania ośrodkiem jeździeckim. Studiując w Naszej Uczelni będziesz miał także możliwość zdobycia uprawnień sędziowskich i gospodarza toru.

Natomiast kanony zapaśnictwa w teorii i praktyce przybliżą Ci znani mistrzowie europejskich i światowych aren oraz działacze Polskiego Związku Zapaśniczego. To pozwoli Ci na rozwinięcie talentu, a po zakończeniu kariery sportowej z powodzeniem odnajdziesz się w roli szkoleniowca zapasów.

Olsztyńska Szkoła Wyższa zaprasza wszystkich miłośników sportu. Decydując się na kontynuację nauki na studiach podyplomowych, będziesz miał możliwość zdobycia uprawnień trenera II klasy. ZAPRASZAMY.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa Call Now Button Telefon rekrutacyjny Skip to content