Sekcja zapaśnicza

Trener: Zbigniew Koleśnik

ZAPISY

Trener: tel. 662 047 686
Kierownik Katedry Wychowania Fizycznego dr Zbigniewa Wójcika: tel. 608 030 824

MIEJSCE TRENINGÓW

ul. Bydgoska 33, wejście od ul. Rataja (przez pływalnię OSW)

 

TRENINGI

Poniedziałki i czwartki od godz. 16.30

SKŁADKA CZŁONKOWSKA

30 zł miesięcznie

Wejście na trening od ul. Rataja (pływalnia OSW)

Chcesz poznać najstarszy sport świata, chcesz poznać techniki samoobrony? Trenuj zapasy w stylu wolnym w Sekcji zapaśniczej KU AZS za półdarmo!

Oferta skierowana jest do uczniów klas pierwszych Liceum Wojskowego oraz studentów OSW pierwszego roku i tych nieco starszych jeśli uprawiali kiedyś sporty walki.

 

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content