Klub biegacza z pierwszymi sukcesami!


Nasi pasjonaci biegania, 6 marca 2022 r., wzięli udział w biegu sztafetowym TROPEM WILCZYM – BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Pierwsze wspólne zawody przyniosły pierwsze sukcesy. Na 16 drużyn zajęliśmy 6 miejsce! W skład drużyny Klubu biegacza OSW weszli: Rudowski Damian, Biliavska Yuliia, Mashkina Anastasiia, Pszczółkowski Paweł.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sztafetowy bieg Tropem Wilczym odbył się 6 marca 2022 r. w Dobrym Mieście. Organizatorem  była Fundacja Wolności i Demokracji, organizatorem lokalnym OSiR w Dobrym Mieście, OSP oraz Policja Dobre Miasto.

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content