Jak radzić sobie ze stresem?

26 listopada 2023 r. w Centrum Szkoleniowym odbyły się warsztaty „Radzenia sobie ze stresem” w ramach projektu „Warmia możliwości”. Studenci zapoznali się z zagrożeniami jakie niesie ze sobą stres oraz poznali techniki radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Uczestnicy nauczyli się prawidłowo komunikować i wyrażać emocje, rozpoznawać destruktywne emocje oraz radzić sobie z trudnymi emocjami jak lęk i opór przed wejściem w trudne doświadczenia.
Warsztaty prowadziła psycholog Urszula Gasperowicz. Dziękujemy za podzielenie się z nami wiedzą!

KIERUNKI STUDIÓW

all Wydział Nauk Humanistyczno Społecznych i Technicznych Wydział Nauk o Zdrowiu Filia Wydział Zamiejscowy w Kętrzynie

Olsztyńska Szkoła Wyższa jest uczelnią o profilu praktycznym. Kształcenie odbywa się na studiach licencjackich (pierwszego stopnia), inżynierskich, jednolitych magisterskich i magisterskich (drugiego stopnia) - w formie studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz hybrydowych.   

Nasza oferta edukacyjna dostosowywana jest do potrzeb rynku i zmian zachodzących w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Projektowanie i wdrażanie programów kształcenia odbywa się we współpracy z naszymi partnerami z obszaru gospodarki, administracji publicznej, placówek zdrowotnych itp, skupionych w Radzie Konsultacyjnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

Oferujemy kształcenie na kierunkach: administracja, filologia angielska, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne oraz zarządzanie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości kształcenia w najbardziej poszukiwanych zawodach. 

GALERIA ZDJĘĆ

NA SKRÓTY

Block
Olsztyńska Szkoła Wyższa  Telefon rekrutacyjny Skip to content